2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Przedszkole Nr 9
ul. Dzielna 5a
00-162 Warszawa

Podziękowania

    Bardzo dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za życzenia z okazji Dnia Nauczyciela oraz za pyszny tort czekoladowy. 15.10.2018 r.  

 
 

Serdecznie dziękujemy tacie Mateusza P. za pomoc w czasie wycieczki do Manufaktury Czekolady 25.04.2018 r.


Ogromne podziękowania dla mamy Eli oraz mamy Milenki za wsparcie podczas wycieczki do gospodarstwa Gościniec Wiecha w Kawęczynie 22.05.2018 r


Serdecznie dziękujemy  za włączenie się do akcji „Paka dla Zwierzaka”. Bardzo miło było nam widzieć zaangażowanie z jakim dzieci oraz Państwo włączyliście się  do zbiórki.

 Informujemy ,że dnia 27.11.2017 r. wszystkie zebrane artykuły trafiły do schroniska na Paluchu.

Szczególne podziękowania, pragniemy złożyć pani Anecie Bors mamie Milenki i Szymona  , za pomoc w zawiezieniu produktów dla potrzebujących zwierzaków.

Więcej >>>


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY  PANU ŁUKASZOWI - TACIE STASIA Z GRUPY "ŻABEK" ZA ZORGANIZOWANIE WYCIECZKI DO FABRYKI BOMBEK.


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI KATARZYNIE - MAMIE KACPRA Z GRUPY III "WIEWIÓREK" ZA ZORGANIZOWANIE WYCIECZEK DO FABRYKI MISIÓW.


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI IWINIE - MAMIE NATANIELA Z GRUPY III ZA WYKONANIE PRZEPIĘKNEJ DEKORACJI NA UROCZYSTOŚĆ ŚWIATOWEGO DNIA MISIA PLUSZOWEGO.

 

 


Wielkie podziękowania dla Tatusiuów (Kamila, Mikołaja, Ali i Mateuszka oraz Miki) za skręcanie szafek do grupy IV. To było trudne, czasochłonne i wymagające pracy koncepcyjnej wyzwanie. Pomoc była dla nas bezcenna, bez Panów byśmy nie dali rady. :) A tak wspólnymi siłami, ruszyliśmy 1 września:)


Serdecznie dziękujemy Mamie Antosia z grupy IV za zorganizowanie zajęć podczas których, każde z dzieci mogło poznać pracę lekarza i ratowników medycznych w karetce. Zdjęcia>>>

Dziękujemy bardzo! :)

       
 

Szanowni Państwo, informujemy , że zebrane przez Nasze przedszkole paczki z karmą w dniu 31 października 2016r. zostały przekazane do Schroniska "Na Paluchu".
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyniesione podarunki dla schroniska jak również tym, którzy przyczynili się do akcji zbiórki dla piesków i kotków.
W drodze wdzięczności otrzymaliśmy z schroniska Gorące podziękowania, które należą się dzieciom i Państwu ;-)
Więcej >>>


       

 

Kontakt

Przedszkole nr 9

ul. Dzielna 5a
00-162 Warszawa

tel: 22 831 04 05

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.